قفل صدف بهینه شده برای وردپرس

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا (CMS) برای راه اندازی و ایجاد سایت‌ها و وبلاگ‌ها است. وردپرس ( Wordpress) در ابتدا تنها یک سیستم رایگان وبلاگ‌نویسی بود که امکانات خوبی را در اختیار وبلاگ نویسان قرار می‌داد و سپس به صورت یک سامانه مدیریت محتوا یا نرم‌افزار متن باز برای مدیریت محتوای سایت‌ها معرفی شد. وردپرس با زبان برنامه‌نویسی پی اچ پی نوشته شده و توسط مای‌اس‌کیوال پشتیبانی می‌شود. این سیستم کاملاً رایگان و متن باز است. وردپرس با سرعت و پیشرفتی قابل ملاحظه تبدیل به معروف‌ترین و پرکاربردترین ابزار ساخت وبلاگ و سایت بر روی وب شده‌ است. در حال حاضر بیش از ۷۶ میلیون وب سایت در جهان با این CMS راه اندازی شده‌است.

Wordpress یک سیستم مدیریت محتوا (CMS) محبوب برای راه اندازی و ایجاد سایت‌ها و وبلاگ‌ها است. با افزونه ووکامرس یا همان فروشگاه ساز وردپرس محبوبیت این سیستم مدیریت محتوا بیشتر شده و برای راه اندازی فروشگاه ها از آن استفاده میشود.

قفل صدف با ارائه افزونه ویژه مدیریت سریالها بر روی وردپرس این امکان را به خریدار محصول و مالک سایت میدهد تا بدون نیاز به ارتباط تلفنی و ... با هم به صورت خودکار و آنی کاربر سریال فعالسازی را در داشبورد کاربری خود دریافت دارد. در حال حاضر بیش از ۷۶ میلیون وب سایت در جهان با این CMS راه اندازی شده‌است.

برخی از ویژگیهای افزونه وردپرس قفل صدف :

  • افزونه وردپرس متصل به  API قفل صدف به صورت امن
  • کارکرد صحیح و آسان با ووکامرس
  • ارائه سریال قعالسازی به کاربر پس از پرداخت موفق
  • نمایش سریالها همراه با نام محصول در داشنبورد کاربری
  • تخصیص یا حذف سریال از بخش مدیریت کاربران وردپرس
  • قابلیت import و یا Export اطلاعات ماژول وردپرسی قفل